İnternet kavramı çok geniş kapsamlı olmakla beraber bizleri bilinmeyen bir yolculuğa götürmeye devam ediyor. Şimdi sizlerin işinize yarayacak 4 adet siteyi tek tek açıklayarak yazıyorum.

 

1.Whichbook ( Hayallerinizde aradığınız kitabı gireceğiniz kriterlerde bulabileceğiniz bir site)

Whichbook sitesi istediğiniz kitabı aradığınız özellikte ve içerikte bulmak istiyorsanız bu site tam size göre okumak istediğiniz kitabın sonunu nasıl biteceğini, sayfa sayısının kısa ve uzunluğunu site üzerinden kriteriniz için hangisi uygunsa seçip bulabilir ve okuyabilirsiniz. Kitap okuyan kişiler için oldukça kullanışlı bir site kaçırmayın derim.

Whichbook Sitesine Girmek İçin Tıklayın

2.Chronas (Tarihte detaylı bir yolculuk yapmak isteyenler için keyifli ve güzel bir site)

Chronas sitesi herhangi bir tarihinde yaşanan olayları detaylı bir şekilde anlatan o dönemin savaşlarını gösteren devletlerin aldığı bölgeleri yapısını ve özellikle bizim tarihimiz hakkında daha detaylı bilgilere yer veren keyifli bir site hiç beklemeden tarihe yolculuk için ziyaret etmenizi öneririm.

Chronas Sitesine Girmek İçin Tıklayın

3.MyFridgeFood (Elinizdeki malzemeler ile güzel tarifler çıkarabileceğiniz bir site)

MyFridgeFood sitesi evinizde olan malzemeler ile kurumuş ekmekler dahil ne çeşit yemekler yapabileceğinizi gösteren yani elinizdeki malzemeler ile neler yapabileceğinize yardımcı olan bir site Şimdiden Afiyet Olsun.

MyFridgeFood Sitesine Girmek İçin Tıklayın

 

4.Taste Dive ( Benzeyen filmleri bulmanızı sağlayan güzel bir site)

Taste Dive sitesi izlediğiniz film tarzında başka filmleri bulmanızı sağlayan yani benzer filmleri sunan bir site. Bu filmlere bir tıkla ulaşmanız mümkün iyi seyirler.

Taste Dive Sitesine Girmek İçin Tıklayın